نظر سنجی
نظر شما درباره اخبارو محتوای سایت سازمان چیست؟ 
       

اخبار

آخرین اخبار:

مدیر واحد بیمه سازمان همیاری شهرداریهای استان خبر داد؛ ارائه خدمات بیمه ای با تسهیلات ویژه به شهرداری های خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای همیار از راه اندازی 6 دفتر نمایندگی ارائه خدمات بیمه ای در شهرستان های مختلف خراسان رضوی خبر داد.

ادامه مطلب
1396/10/30

شهردار تربت‌حیدریه تأکید کرد؛ لزوم توجه به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری شهر مسافرپذیر تربت‌حیدریه

شهردار تربت‌حیدریه اظهار کرد: عبور و مرور بیش از25 هزار خودرو و ظرفیت مسافرپذیری بالای تربت‌حیدریه، ظرفیتی مغفول مانده در حوزه سرمایه‌گذاری‌های بخش گردشگری است.

ادامه مطلب
1396/10/27

مدیرجدید کشتارگاه صنعتی مشهد معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان سازمان همیاری و مدیران شرکت و مووسسات وابسته به این نهاد، رییس جدید موسسه صنعتی گوشت مشهد معرفی شد.

ادامه مطلب
1396/10/26

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای سازمان همیاری استان خبر داد؛ تدابیرتخصصی سازمان همیاری برای رفع مشکلات ماشین آلات شهرداری های خراسان رضوی

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای سازمان همیاری خراسان رضوی اظهار کرد: با برنامه ریزی و راه اندازی واحد تخصصی ماشین آلات در سازمان برای کمک به رفع مشکلات شهرداریها در بخش تعمیر و نگهداری این حوزه، تدابیر خوبی اندیشیدیم.

ادامه مطلب
1396/10/26

مدیرعامل یکی از شرکتهای گردشگری وابسته به سازمان همیاری خراسان رضوی خبر داد؛ اعمال تخفیف در هتل های سراسر کشور در طرح زیارتی مبدا به مبدا

مدیرعامل شرکت گردشگری باهشت وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از رایزنی با هتلهای سراسر کشور و درنظر گرفتن تخفیفات ویژه برای مخاطبین طرح زیارتی مبداء به مبداء خبر داد.

ادامه مطلب
1396/10/26

معاون شهردار باخرز؛وجود ظرفیت های مناسب در باخرز برای انجام سرمایه گذاری های اقتصادی

معاون شهردار باخرز از وجود ظرفیتهای جمعیتی، تجاری، اقتصادی و جغرافیایی دراین شهر محروم برای حضور سرمایه گذاران در سطوح مختلف خرد و کلان خبر داد.

ادامه مطلب
1396/10/18

شهردار بیدخت تأکید کرد؛ ضرورت اجرای طرح های مشارکتی برای تحقق اهداف حوزه شهری در بیدخت

شهردار بیدخت بر توانمندی و نقش بخش خصوصی و جلب مشارکتهای دولتی و غیر دولتی در پیشبرد اهداف و برنامه های حوزه شهری تاکید کرد.

ادامه مطلب
1396/10/17

رئیس شورای شهر گناباد تأکید کرد؛ 15 هزار دانشجو در گناباد فرصتی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

رئیس شورای شهر گناباد اظهار کرد: با توجه به ظرفیتهای موجود، حضور 15 هزار دانشجو و قرار گرفتن شهر گناباد در مسیر پرتردد از جنوب کشور به مشهد، فرصتی خوبی برای توجه سرمایه گذاران در حوزه گردشگری ایجاد کرده است.

ادامه مطلب
1396/10/16

کاخک توانمندی لازم برای تبدیل‌ به قطب گردشگری جنوب خراسان رضوی را دارد

شهردار کاخک اظهار کرد: ظرفیت‌های آب و هوایی و جاذبه‌های گردشگری شهر کاخک فرصت مطلوبی است برای تبدیل این منطقه به قطب گردشگری جنوب خراسان رضوی که باید به آن توجه شود.

ادامه مطلب
1396/10/14

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای سازمان همیاری استان؛ نیازمندیها شهرداریهای خراسان رضوی با کیفیت و قیمت تایید شده تامین می شود

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای سازمان همیاری خراسان رضوی اظهار کرد: تلاش داریم با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان داخلی و خارجی و حذف واسطه ها خدمات و کالاهای مورد نیاز شهرداریها را با مرغوب ترین کیفیت و نازل ترین قیمت تامین کنیم.

ادامه مطلب
1396/10/12

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان؛ معاون سرمایه گذاری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی منصوب شد

مدیرعامل سازمان همیاری شهردای های خراسان رضوی طی حکمی معاون سرمایه گذاری، برنامه ریزی و امورشرکتهای این نهاد را منصوب کرد.

ادامه مطلب
1396/10/2

شهردار سرخس عنوان کرد؛ساخت تیرپارک سرخس، یک ضرورت برای درآمد زایی پایدار در حوزه شهری

شهردار سرخس اظهار کرد: بیش از هزار و 80 دستگاه کامیون ترانزیت داخلی و بین المللی از سرخس عبور می کنند که با سرمایه گذاری در احداث مجموعه تیرپارک در منطقه می توان از این ظرفیت درجهت درآمدزایی پایدار استفاده کرد.

ادامه مطلب
1396/9/30
/ 65  (تعداد کل رکوردها:770)
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا