معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد؛ تداوم طرح زیارت گروهی امام رضا(علیه السلام) با مدیریت سازمان همیاری شهرداری ها

۱۳۹۶/۷/۱۸ تعداد بازدید: ۲۷۷

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: طرح زیارت گروهی تحت سامانه زیارت گروهی مبدا به مبدا کماکان توسط سازمان همیاری در حال اقدام و توسعه است.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: طرح زیارت گروهی تحت سامانه زیارت گروهی مبدا به مبدا کماکان توسط سازمان همیاری در حال اقدام و توسعه است.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛ محمد حسن واحدی در سومین جلسه بررسی طرح زیارت گروهی که با عنوان " با هشت" با مدیریت اجرایی سازمان همیاری شهرداری ها و در قالب مبدا به مبدا در حال اجرا است، اظهار کرد: علاوه بر زیارت امام رضا(علیه السلام) تورهای حرم گردی، فردوسی، امام زادگان پیرامون مشهد، کلات نادر، نیشابور، رادکان، اخلمد، دره شمخان، درگز، قنات قصه گناباد و کاشمر و ....از جمله تورهایی است که با هدف معرفی جاذبه های گردشگری خراسان رضوی در این طرح دیده شده است.

وی گفت: این طرح در تلاش است تا با معرفی انواع برندهای سوغات زیارت؛ امکان خرید آن را برای تمام اقشار مختلف زائران فراهم آورد.

معاون استاندار تصریح کرد: این طرح که به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفته است هر چند وقت یکبار طی جلسات کارشناسی نقاط قوت و ضعف آن با هدف خدمت هر چه کامل تر به زائر بررسی، شناسایی و  تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

شایان ذکر است طرح توسعه زیارتی و گردشگری در تلاش است تا بهره مندی از امکانات درمانی و بهداشتی را نیز به عنوان یکی از خدمات طرح مزبور، برای زائران فراهم کند؛ تا کنون 40 هزار نفر با این طرح به مشهد مقدس آمده اند و از 30 تا 50 درصد تخفیف برخوردار شده اند.

 

گفتنی است در این جلسه قربان میرزایی و اسماعیل نورمحمدی مدیرعامل و قائم مقام سازمان همیاری شهرداری های استان به همراه کارشناسان و مسوولان گروه " باهشت" مجری طرح زیارت گروهی نیز حضور داشتند و به بیان نظرات، فعالیتها و اقدامات انجام شده در این خصوص پرداختند./م.ا/1609/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا