معاون بازرگانی سازمان همیاری استان خبرداد؛ همکاری دوجانبه سازمانهای همیاری شهرداری های خراسان رضوی و قم

۱۳۹۶/۳/۶ تعداد بازدید: ۴۶۰

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از عقد تفاهم نامه همکاری با سازمان همیاری استان قم در زمینه های اقتصادی، بازرگانی، گردشگری و... خبر داد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از عقد تفاهم نامه همکاری با سازمان همیاری استان قم در زمینه های اقتصادی، بازرگانی، گردشگری و...  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدعلماء با اشاره به دیدار روز پنجشنبه 4 خرداد ماه خود با رسولی معاون بازرگانی سازمان همیاری استان  قم عنوان کرد: در این جلسه در خصوص نحوه تعاملات و همکاری های مشترک گفتگو شد.

وی با اشاره به تمجید مسوولان سازمان همیاری قم از توانمندی های سازمان همیاری استان به عنوان یکی از سازمان های فعال و شاخص کشور، افزود: این مذاکرات با استقبال سازمان همیاری قم در جهت استفاده از ظرفیت های فراوان خراسان رضوی انجام شد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی  ادامه داد: در این جلسه، تفاهم نامه مشترکی نیز در زمینه همکاری های دوجانبه با سازمان همیاری قم در بخش مشاوره، گردشگری، صنایع دستی و اجرای تورهای مشترک و تامین نیازمندیهای حوزه شهری منعقد شد.

وی بیان کرد: تولید و خرید کالا و تجهیزات حوزه شهری شامل  مبلمان شهری، علایم ترافیکی و فضای سبز، لوازم و مصالح ساحتمانی، ماشین آلات سبک و سنگین، تجهیزات و خدمات تعمیر و نگهداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، محصولات کشاورزی و تأمین بازارهای هدف و همکاری در حوزه بازرگانی خارجی از موضوعاتی بود که به طور خاص در این تفاهم نامه به آن توجه شده است.

علماء خاطر نشان کرد: سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با امکانات، توان اقتصادی بالا و زیرساختهای مطلوب موجود در استان، این آمادگی را دارد تا با سایر نهادهای مختلف به ویژه سازمان های همیاری استان های سراسر کشور همکاری کند. ./م.ا/1552/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا