مدیر واحد بیمه سازمان همیاری شهرداریهای استان خبر داد؛ راه اندازی نمایندگی ارائه خدمات بیمه ای در شهرهای مختلف خراسان رضوی

۱۳۹۶/۵/۵ تعداد بازدید: ۲۶۴

مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای همیار از راه اندازی 3 دفتر نمایندگی ارائه خدمات بیمه ای در شهرستان های مختلف استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای همیار از راه اندازی 3 دفتر نمایندگی ارائه خدمات بیمه ای در شهرستان های مختلف استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدتقی اکبرزاده با بیان این خبر گفت: این امکان در راستای رسالت های سازمان همیاری با شهرداری های استان در جهت ارائه مطلوب خدمات بیمه ای در حوزه موضوعات مرتبط با مدیریت شهری، فراهم شده است که با استقبال خوبی نیز از سوی برخی شهرها مواجه شده است.

وی هدف از این طرح تسهیل ارائه خدمات بیمه ای به طرف های قرارداد به ویژه شهرداری های مختلف، عنوان کرد و افزود: این نمایندگی ها تاکنون در شهرستان های تربت حیدریه، سبزوار و نیشابور راه اندازی شده است که تلاش می شود زمینه ها برای راه اندازی آن در دیگر شهرهای متقاضی نیز فراهم شود.

مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای همیار ادامه داد: شرکتها و موسسات تابعه سازمان همیاری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، قطار شهری مشهد و مجموعه پایبار منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از جمله مراکزی هستند که طی قراردادهایی ازخدمات واحد بیمه سازمان همیاری استفاده می کنند.

وی با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده در ارائه برخی خدمات بیمه ای این شرکت به پرسنل شهرداریها، خاطر نشان کرد: با توجه تعداد قابل توجه خودرو ها و ماشین آلات سبک و سنگین موجود در شهرداریها و اهمیت بحث بیمه ای آنها، تخفیفات ویژه ای در بیمه های بدنه، و همچنین شخص ثالث توسط واحد بیمه سازمان همیاری قابل ارائه می باشد./ م.ا/1581/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا