مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری تاکید کرد؛ لزوم برنامه ریزی برای حمایت از شهرداریهای کم برخوردارخراسان رضوی

۱۳۹۶/۵/۱۱ تعداد بازدید: ۲۲۷

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده توسط این واحد برای انجام بازدید های مداوم از شهرهای مختلف بر لزوم حمایت از شهرداریهای کم برخوردار تاکید کرد.

 مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده توسط این واحد برای انجام بازدید های مداوم از شهرهای مختلف بر لزوم حمایت از شهرداریهای کم برخوردار تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، مسعود شکر ریز با بیان این مطلب گفت:  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در هفته جاری سفرهایی را به همراه کارشناسان حوزه امور شهرداریها به شهرهای، فرهادگرد، فریمان، تربت جام، تایباد، مشهد ریزه، سفیدسنگ و قلندرآباد انجام دادیم.

وی بیان کرد: در این سفرهای تخصصی که به منظور گسترش تعاملات سازمان همیاری با شهرداریهای استان برنامه ریزی شده است، با اعضای شورای شهر،شهرداران، معاونان و مدیران این شهر ها دیدار و در خصوص نحوه افزایش ارتباطات در جهت بهبود خدمات رسانی ها مذاکرات و گفتگوهایی انجام شد.

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به تداوم این سفرها و بازدید دوره ای از تمامی شهرداری های سراسر با سطوح و درجه بندی های مختلف، افزود: علاوه بر بهبود تعاملات دوجانبه همچون گذشته، شناسایی ظرفیتهای همکاری و همچنین نیازسنجی های تخصصی از شهرداریها از جمله اهدافی است که از انجام این سفرهای دوره ای دنبال می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: سازمان همیاری شهرداری های استان در راستای رسالتی که برایش تعریف شده است، همواره در جهت کمک به شهرداریها و همیاری با این نهاد ها برای توسعه، شکوفایی و رشد خدمات رسانی در حوزه شهری به شهروندان تلاش می کند و  حمایت از شهرداری های کم برخوردار را به عنوان یک اصل در دستور کاردارد.

شکرریز با تقدیر از استقبال و همکاری خوب شهرداریها از طرح ها و برنامه های سازمان همیاری، خاطر نشان کرد: امیدواریم با بهبود هرچه بیشتر و تداوم روند تعاملی شهرداری ها و بخش های مختلف سازمان همیاری، بتوانیم ضمن بهره گیری مطلوب از توانمندی ها و ظرفیتهای سازمان در حوزه های اقتصادی، بازرگانی، سرمایه گذاری، گردشگری، عمرانی، آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و ... در جهت رشد، توسعه و آبادانی شهرهای استان موثر تر عمل کنیم./م.ا/1583/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا