مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری استان خبر داد ؛ شناسایی نیاز شهرداری های مناطق مشهد با برگزاری جلسات هم اندیشی

۱۳۹۶/۳/۲۰ تعداد بازدید: ۳۳۸

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری خراسان رضوی از برگزاری کلاس های آموزشی و هم اندیشی با کارشناسان بخش های مختلف شهرداریهای مناطق و سازمان های مختلف شهرداری مشهد به منظور آشنایی با نظرات و شناسایی نیازهای این بخش خبر داد.

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری خراسان رضوی از برگزاری کلاس های آموزشی و هم اندیشی با کارشناسان بخش های مختلف شهرداریهای مناطق و سازمان های مختلف شهرداری مشهد به منظور آشنایی با نظرات و شناسایی  نیازهای این بخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، مهدی جهانی با اشاره به جلسه هم اندیشی صبح امروز با کارشناسان امور برق شهرداریهای مناطق  و سازمان های تابعه شهرداری مشهد، عنوان کرد: در این جلسه در خصوص نیاز شهرداری های به محصولات و تجهیزات برقی مربوط به حوزه روشنایی معابر بحث و تبادل و نظر شد.

وی افزود: همچنین به منظور آشنایی این کارشناسان با نحوه استفاده و عملکرد محصولات جدید الکتریکی تهیه شده توسط سازمان همیاری، شامل لامپ های LED و SMD که در پارکها و فضاهای عمومی شهری مورد استفاده قرار میگیرند، توضیحاتی ارائه شد.

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: با توجه به رسالت سازمان همیاری در جهت تامین مطلوب نیازمندی های شهرداری ها، واحدهای مختلف معاونت بازرگانی سازمان به منظور ارائه مشاوره و شناسایی نیازهای شهرداری ها به تجهیزات و کالاهای مورد استفاده در حوزه شهری، برگزاری جلسات کارشناسی منظم را با مسوولان این بخشها در دستورکار دارند. /م.ا/1555/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا