مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های استان خبرداد؛ برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه کارکنان شهرداریهای خراسان رضوی

۱۳۹۶/۵/۳ تعداد بازدید: ۱۸۲

مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های اموزش زبان انگلیسی با تسهیلات ویژه برای کارکنان استانداری و شهرداریهای استان خبرداد.

مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های اموزش زبان انگلیسی با تسهیلات ویژه برای کارکنان  استانداری و شهرداریهای استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، دکتر سید مصطفی رضوی با بیان این خبر، گفت: موسسه آموزش شهرداریهای مشهد با برخورداری از فضای آموزشی مناسب و منطبق با استانداردهای های لازم و لابراتوراهای مجهز، کلاس های آموزش زبان انگلیسی را برای کارکنان شهرداریها و خانواده های آنان با 20 درصد تخفیف ویژه برگزار می کند.

وی افزود: این دوره ها به صورت فشرده و عادی با تعیین سطح توسط کارشناسان و بر اساس جدیدترین روش های آموزشی بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاهی برگزار می شود.

 مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: همچنین کلاس های تخصصی جهت شرکت در آزمون های IELTS ، TOFEL، MSRT، GRE و... نیز در توسط این موسسه برای متقاضیان برگزار میشود.

 

وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و تعیین سطح به صورت حضوری ویا از طریق مراجعه به سایت www.atr.kmtc.ir  و تماس با شماره تلفن 05138798367 اقدام نمایند. /م.ا/1579/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا