مدیرعامل سازمان همیاری شهردایهای استان خبر داد؛ برنامه ریزی مجموعه گردشگری چالیدره برای استقبال از مسافران نوروزی

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ تعداد بازدید: ۳۶۴

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در بازدید از شرکت نمونه چالیدره بر آمادگی کامل این مجموعه گردشگری برای استقبال شایسته از مسافران نوروزی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، ‏احمد یزدان پناه روز گذشته در بازدید از شرکت نمونه گردشگری چالیدره، عنوان کرد: با توجه به قرارگرفتن در آستانه فرارسیدن ایام نوروز، اقدامات خوبی در مجموعه چالیدره برای استقبال و پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی سراسر کشور صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به عضویت سازمان همیاری در ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی،  برنامه ریزی هایی توسط شرکت ها و موسسات مرتبط با حوزه گردشگری وابسته به سازمان همیاری تدارک دیده شده است.

مدیرعامل سازمان همیاری همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: بر همین اساس با توجه قرار گرفتن چالیدره در منطقه زیبای ییلاقی طرقبه  و آماده سازی های خوبی که توسط دست اندرکاران این مجموعه صورت گرفته است، از مسافران و زائران نوروزی علی بن موسی الرضا(ع) دعوت می کنیم از این منطقه زیبای گردشگری دیدن و از امکانات خوب تفریحی آن استفاده کنند.

وی با اشاره به وسعت حدود 170 هکتاری منطقه گردشگری چالیدره، عنوان کرد: تسهیلات ویژه ای برای ورود سرمایه گذاران به منظور توسعه و بهره برداری از فازهای بعدی  این منطقه در نظر گرفته شده است که امیدواریم از این ظرفیت مطلوب علاوه بر درآمدزایی، استفاده بهینه ای درجهت ایجاد رفاه هرچه بیشتر برای شهروندان، زائران و مسافران مشهد مقدس صورت گیرد./م.ا/1712/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا