مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان عنوان کرد؛ عملکرد شهرداری در نظافت شهرمشهد پس از انتخابات قابل تقدیراست

۱۳۹۶/۳/۳ تعداد بازدید: ۴۷۷

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی بر تقدیر همگانی از عملکرد خوب کارکنان و دست اندرکاران سازمان مپ شهرداری مشهد در نظافت شهری پس از انتخابات تاکید کرد.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی بر تقدیر همگانی از عملکرد خوب کارکنان و دست اندرکاران سازمان مپ شهرداری مشهد در نظافت شهری پس از انتخابات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، قربان میرزایی با اشاره به دیدار امروزش با عبدالامیر بخشی زاده مدیرعامل و جمعی از مسوولان سازمان مدیرت پسماند شهرداری مشهد عنوان کرد: در این جلسه در خصوص زمینه های همکاری در سال 96 و ایجاد یک شرکت مشترک برای فعالیت در خصوص پسماند در سطح استان، کشور و حتی کشورهای همسایه، مذاکراتی انجام شد.

وی افزود: سازمان مپ شهرداری مشهد از ظرفیتهای ارزشمندی در حوزه خدمات رسانی به شهروندان برخوردار است که نمود آن را در اقدامات خوبی که برای نظافت شهری در روز پس از انتخابات شوراها و ریاست جمهوری انجام شد، مشاهده کردیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ضمن تقدیر از تلاش های و زحمات ارزشمند کارکنان این نهاد عنوان کرد: متاسفانه این اقدامات مهم شهرداری مشهدکه به این سرعت و کیفیت در دیگر شهرها و استان ها کمتر دیده می شود، به نحوه مطلوبی مورد توجه رسانه ای قرار نگرفت که همین جا از این زحمتکشان تشکر میکنیم.

وی خاطر نشان کرد: سازمان همیاری به عنوان حامی و همیار شهرداری های استان از ظرفیتهای و توانمندی های فراوانی برای همکاری سازمان های تابعه شهرداری ها برخوردار است که امیدواریم با تعاملات بیشتر و مشارکت در زمینه های مختلف بتوانیم همسو با این سازمان ها به خدمات رسانی به شهروندان شهرهای مختلف کمک کنیم./م.ا/1551/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا