مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خبرداد؛ ارائه توانمندی های سازمان همیاری در 1200 متر فضای نمایشگاهی

۱۳۹۶/۷/۱ تعداد بازدید: ۲۷۷

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از ارائه توانمندی های این سازمان، شرکت ها و موسسات وابسته و همچنین تامین کنندگان خدمات، کالاها و تجهیزات مورد نیاز شهرداری ها در هشتمین نمایشگاه خدمات، محیط زیست شهری وحمل و نقل و ترافیک مشهد خبر داد.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از ارائه توانمندی های این سازمان، شرکت ها و موسسات وابسته و همچنین تامین کنندگان خدمات، کالاها و تجهیزات مورد نیاز شهرداری ها در هشتمین نمایشگاه خدمات، محیط زیست شهری  وحمل و نقل و ترافیک مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، قربان میرزایی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این نمایشگاه مطابق سالهای گذشته  از 25 تا 28 مهر ماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

وی به حضور موسسات و شرکت های وابسته در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: شرایط برای حضور شرکت های بخش خصوصی نیز در 1200 متر فضای اختصاص یافته به سازمان همیاری در این نمایشگاه فراهم شده است که 12 شرکت تاکنون اعلام آمادگی کرده اند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: این شرکت ها به عنوان تامین کنندگان خدمات و تولیدکنندگان کالاها و تجهیزات مورد نیاز شهرداریها در زمینه مبلمان شهری، حمل ونقل، ترافیک و دیگر خدمات شهری با سازمان همیاری شهرداری های استان همکاری مستمر دارند.

وی برگزاری این نمایشگاه را فرصت مطلوبی در جهت استفاده از فضای تبلیغاتی ایجاده شده برای معرفی فعالیتها، ظرفیتها و خدمات قابل ارائه در سازمان همیاری، موسسات و شرکت های تابعه به شهرداری ها و دیگر مخاطبان این نهاد عنوان کرد.

میرزایی به دعوت از شهرداران و نمایندگان سازمان های همیاری شهرداری های دیگر استانها به این نمایشگاه اشاره و عنوان کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی توانمندیهای بومی استان در حوزه تولیدات و خدمات  شهری به سراسر کشور خواهد بود./م.ا/1606/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا