طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان؛ معاون سرمایه گذاری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی منصوب شد

۱۳۹۶/۱۰/۲ تعداد بازدید: ۵۶۸

مدیرعامل سازمان همیاری شهردای های خراسان رضوی طی حکمی معاون سرمایه گذاری، برنامه ریزی و امورشرکتهای این نهاد را منصوب کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهردای های خراسان رضوی طی حکمی معاون سرمایه گذاری، برنامه ریزی و امورشرکتهای این نهاد را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، قربان میرزایی طی حکمی احمدیزدان پناه را به عنوان معاون سرمایه گذاری، برنامه ریزی و امورشرکتهای سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی منصوب کرد.

پیش از این محمدعلما معاون بازرگانی و هماهنگی امور شهرداریهای این سازمان، سرپرستی معاونت سرمایه گذاری را نیز برعهده داشت.

یزدان پناه سابقه فعالیت در حوزه های عمرانی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و همچنین سوابقی به عنوان مدیرعامل شرکت عمرانی همیار سازه توس یکی از واحدهای وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای استان را در کارنامه دارد.

از ماموریت های معاونت سرمایه گذاری، برنامه ریزی و امورشرکتهای سازمان همیاری می توان به بهبود شاخص های سرمایه گذاری، رونق بخشی به فعالیتهای اقتصادی، توانمند سازی این نهاد در جهت ارتقای سطح مشارکت ها و فعالیتهای موسسات و شرکت های وابسته در راستای اهداف کلان درنظر گرفته شده برای این سازمان به عنوان خدمتگزار شهرداریهای استان اشاره داشت./.م.ا/1677/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا