رییس موسسه صنعتی گوشت مشهد تاکید کرد؛ لزوم توجه به پژوهش و تحقیقات درجهت ارتقاء خدمات کشتارگاه مشهد

۱۳۹۶/۳/۲ تعداد بازدید: ۴۵۸

رییس موسسه صنعتی گوشت مشهد در دیدار با رئیس اداره تحقیقات موسسه آموزش و مشاوره شهرداریهای استان بر لزوم افزایش همکاری ها درجهت شناخت ظرفیت های پژوهشی و آموزشی در بزرگترین مجتمع کشتارگاهی کشور تاکید کرد.

رییس موسسه صنعتی گوشت مشهد در دیدار با رئیس اداره تحقیقات موسسه آموزش و مشاوره شهرداریهای استان بر لزوم افزایش همکاری ها درجهت شناخت ظرفیت های پژوهشی و  آموزشی در بزرگترین مجتمع کشتارگاهی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، دکتر محسن انصاری روزگذشته با اکرم قربانی رئیس اداره تحقیقات موسسه آموزش و مشاوره شهرداری های استان و جمعی از کارشناسان و مشاوران این مرکز علمی پژوهشی دیدار کرد.

وی با اشاره به اهمیت آموزش بهبود کیفی و کمی خدمات دهی کشتارگاه به شهروندان، گفت: با توجه به نیاز موسسه صنعتی گوشت مشهد به ارتقاء سطح علمی و آموزشی مدیران وکارکنان بخش های مختلف کشتارگاه، برنامه ریزی و استفاده از ظرفیتهای این بخش بسیار ضروری است.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ادامه داد: مباحث آموزشی و نیازسنجی و بررسی های تخصصی مرکز آموزش و تحقیقات و مشاوره شهرداریهای استان به ما کمک خواهد کرد که بتوانیم سطح علمی و آموزشی در پرسنل کشتارگاه را ارتقاء دهیم.

وی خاطر نشان کرد: موسسه صنعتی گوشته مشهد به عنوان بزرگترین مجتمع کشتارگاهی مشهد از ظرفیت های پژوهشی بالایی در زمینه های مختلف برخوردار است که می توان از توان موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداریها به عنوان دیگر عضو خانواده بزرگ سازمان همیاری در این بخش بهره برد و با ارتقاء تولید و خدمات در حوزه ذبح و استحصال دام به سلامت و تامین نیاز مردم به گوشت و محصولات گوشتی کمک شایانی کرد.

رئیس اداره تحقیقات موسسه آموزش و مشاوره شهردار های خراسان رضوی نیز پس از بازدید از کشتارگاه مشهد عنوان کرد: قطعا تنظیم یک تقویم آموزشی مداوم بر اساس چارت سازمانی و بر مبنای نیازسنجی های کارشناسی شده، برای بروزرسانی و ارتقاء علمی هر مجموعه ای از ضروریاتی است که منجر به موفقیت آن خواهد شد.

اکرم قربانی ادامه داد: این آمادگی در موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای استان وجود دارد که علاوه بر ارتقاء دانش و سطح علمی کارکنان بخش های مختلف، در حوزه تدوین استراتژی های توسعه ای در کشتارگاه، و ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف اعم از عمرانی، ساختمانی، پژوهشی، محیط زیست و ... با این موسسه و حتی دیگر نهادهای مختلف استان، همکاری کند. /م.ا/1550/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا