رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد عنوان کرد ؛ استقبال از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه کشتارگاه مشهد

۱۳۹۶/۳/۱۸ تعداد بازدید: ۴۰۱

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد بر لزوم توسعه زیرساختهای تولیدی در کشتارگاه مشهد با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی تاکید کرد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد بر لزوم توسعه زیرساختهای تولیدی در کشتارگاه مشهد با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، دکتر محسن انصاری در بازدید دیروز یک هیات اقتصادی و بازرگانی از منطقه آزاد کیش از بخش های مختلف کشتارگاه مشهد، عنوان کرد: با توجه به رشد جمعیتی در مشهد و افزایش روز افزون  تقاضا، باعث ضرورت توسعه سالن ها و زیرساختهای خدمات ذبح، استحصال و تولید محصولات مختلف گوشتی درکشتارگاه می شود.

وی افزود: علاوه براین ها، ظرفیتها فراوان  و امکانات خیلی خوبی نیز از نظر فضا، محیط مناسب و زیرساختهای لازم برای ایجاد و توسعه صنایع تولیدی و بسته بندی مانند خوراک دام، مواد غذایی و محصولات قابل تولید از گوشت و استحصالات خوراکی و غیرخوراکی دام در کشتارگاه وجود دارد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد با اشاره به لزوم توسعه این ظرفیتها، بیان کرد: بر این اساس این آمادگی را داریم تا در جهت بهبود و توسعه بخش های مختلف کشتارگاه از مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: این رشد جمعیتی و نیاز روزانه زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا (ع) در کلانشهر مذهبی و گردشگرپذیر مشهد به گوشت و محصولات گوشتی تولیدی از دام، بازار مصرف مناسبی برای عرضه محصولات تولیدی ایجاد می کند و از این حیث کشتارگاه صنعتی مشهد می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاران در حوزه های مختلف باشد.

اللهیار درسخوان عضو هیئت مدیره جامعه مراکزپذیرائی منطقه آزاد کیش پس ازبازدید ازقسمت های مختلف کشتارگاه مشهد، گفت: باتوجه به اینکه جزیره کیش ویترین ارائه خدمات و محصولات ایرانی به تمام جهانیان است لذا معرفی موسسه صنعتی گوشت مشهد به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان گوشت قرمز درکشور در جزیره ضروری به نظر می رسد.

وی با اشاره به نیاز موسسه صنعتی گوشت مشهد به ارتقاء تجهیزات و تاسیسات مدرن روز اروپا، گفت: در صورت وجود طرح های توجیه پذیر، امکان برقراری تعاملات برای حضور سرمایه گذاران داخلی وخارجی و مشارکت در کشتارگاه مشهد وجود دارد.

 

گفتنی است، محمد جواد دائی زاده از بازرگانان و سرمایه گذاران جزیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی نیلوفرآبی کیش نیز در بازدید روز گذشته از کشتارگاه مشهد حضور داشت و در خصوص همکاری های در زمینه واردات قطعات و دستگاه های مورد نیاز کشتارگاه و صادرات محصولات و استحصالات جانبی و نیز آلایش های غیر خوراکی موسسه به کشور های خارجی اعلام آمادگی کرد./م.ا/1554/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا