رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد؛ کمبودی برای تامین گوشت قرمز شهر مشهد در شبهای قدر وجود ندارد

۱۳۹۶/۳/۲۳ تعداد بازدید: ۳۳۹

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد گفت: با تدابیر اندیشیده شده در کشتارگاه صنعنی مشهد کمبودی برای تامین نیاز مصرف گوشت قرمز شهروندان، زائران و همچنین خیرینی که قصد تهیه نذورت در لیالی قدر را دارند، نخواهیم داشت.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد گفت: با تدابیر اندیشیده شده در  کشتارگاه صنعنی مشهد کمبودی برای تامین نیاز مصرف گوشت قرمز شهروندان، زائران و همچنین خیرینی که قصد تهیه نذورت در لیالی قدر را دارند، نخواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، دکترمحسن انصاری ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ضربت خوردن حضرت علی (ع) وگرامی داشت شبهای قدر، گفت: همه ساله خیل مسافرتهای زائران علی بن موسی الرضا(ع) از شهرهای دور و نزدیک به مشهد و افزایش تهیه نذورات ، افزایش تقاضای مصرف گوشت قرمز در این ایام راه به همراه دارد.

وی افزود: بر این اساس تدابیر ویژه ای را با افزایش میزان کشتار از چند روز قبل از فرارسیدن شبهای قدر برای تامین نیاز شهروندان و زائران گرامی در کشتارگاه مشهد اندیشیده می شود.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد بااشاره به اهمیت موضوع بیماری های مشترک بین دام و انسان مخصوصا تب کریمه کنگو، تاکید کرد: به مردم یاد آور می شویم که از هرگونه ذبح دام به طریق سنتی و غیربهداشتی و نیز تهیه گوشت ازمراکزغیر مجاز، جدا خودداری نمایند.

وی با بیان اینکه با توجه به تجهیزات مدرن وامکانات و اقدامات کنترلی در کشتارگاه مشهد، گوشت های تولیدی ازسلامت کامل برخوردار است، ادامه داد: به تمامی شهروندان توصیه میکنیم که هرگونه ذبح دام مورد نظر برای تهیه نذورات در این ایام را خودرا به کشتارگاه بسپارند و اطمینان داشته باشند که این مرکز ضمن رعایت تمامی موازین بهداشتی وایمنی سلامت، بهترین خدمات را همراه با صرف کمترین زمان ممکن ارائه خواهد کرد.

گفتنی است موسسه صنعتی گوشت مشهد اولین کشتارگاه صنعتی مدرن در ایران است که بااجرای مراحل پیش سرد، نسبت به نابودی بیماری های مشترک بین دام وانسان خصوصا تب کریمه کنگو اقدام نموده است. /م.ا/1556/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا