در جلسه ای با حضور کارکنان سازمان انجام شد؛ تودیع و معارفه معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان همیاری خراسان رضوی

۱۳۹۶/۷/۱۹ تعداد بازدید: ۳۸۶

در جلسه ای با حضور کارکنان و مسوولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی سرپرست معاونت اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های این نهاد معرفی شد.

 در جلسه ای با حضور کارکنان و مسوولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی سرپرست معاونت اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های این نهاد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، در جلسه ای که صبح امروز 19 مهرماه با حضور مسوولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی برگزارشد، محمد علما خباز که معاونت بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های استان را نیز برعهده دارد با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های این سازمان معرفی شد.

در این جلسه همچنین از بیش از یک سال زحمات ساسان نورین مقدم، معاون پیشین اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های سازمان که به تازگی به عنوان شهردار منطقه 9 شهرداری مشهد منصوب شده است، تقدیر شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیتهای انجام شده در معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این نهاد، اظهار کرد: اقدامات خوبی با تلاش تمامی دست اندرکاران و کارکنان این معاونت نوپا در عرصه سرمایه گذاری و شناسایی فرصتهای اقتصادی و مشارکتی استان انجام شده است که نوید بخش روزهای روشن در این بخش از مدیریت شهری در خطه خراسان رضوی خواهد بود.

قربان میرزایی، بیان کرد: مطابق رسالت های تعریف شده، ظرفیت سنجی، کنترل و تقویت توانمندی  های اقتصادی و همچنین شناسایی ظرفیتهای جدید سرمایه گذاری در شهرستانها و شهرداری های مختلف  استان، از جمله وظایفی است که در ادامه برای تحقق روز افزون آنها در این معاونت باید تلاش مضاعف شود.

وی با اشاره به اهمیت توجه به اهداف اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در کشور، خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش تمامی دست اندکاران معاونتها، شرکت ها و موسسات تابعه و گسترش بیش از پیش فعالیت ها علاوه بر همیاری بیشتر در تامین نیازهای مختلف شهرداریها و به تبع آن شهروندان و هم استانی های خوبمان، سهمی موثر در تولید و اشتغال زایی بیشتر در خراسان رضوی داشته باشیم./م.ا/1612/ 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا