درآستانه فرا رسیدن ماه محرم انجام می شود؛ تمهیدات کشتارگاه مشهد جهت تامین گوشت قرمز ایام محرم

۱۳۹۶/۶/۲۹ تعداد بازدید: ۲۸۸

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از انجام تمهیدات لازم در این کشتارگاه صنعتی برای تامین گوشت مورد نیاز ایام محرم در مشهد خبر داد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از انجام تمهیدات لازم در این کشتارگاه صنعتی برای تامین گوشت مورد نیاز ایام محرم در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محسن انصاری ضمن تسلیت این ایام گفت: با توجه به درپیش رو بودن ایام عزاداری سید و سرور سالارشهیدان حضرت اباعبد ا...حسین (ع) وحضورزائران و شیفتگان اهل بیت (ع) درمشهد، تمهیدات لازم برای تامین گوشت قرمز مورد نیاز بازار اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: برنامه ریزهای خوبی توسط موسسه صنعتی گوشت مشهد به منظور توزیع کافی و به موقع گوشت قرمز در بازار انجام شده تا از افزایش کاذب قیمت ها در این ایام پرتقاضا، جلوگیری شود.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد افزود: با توجه به این که مشهد بزرگترین کلان شهر مذهبی است و نیز خیل عظیم ورود عاشقان حریم رضوی، این رویه همه ساله درایام پیک ورود مسافر همانند نوروز، محرم، نیمه شعبان و... دردستورکار کشتارگاه قراردارد.

وی بیان کرد: تمام سعی کارکنان موسسه صنعتی گوشت مشهد برآن است که با افزایش ساعات کاری و تلاش مضاعف درجهت رفع کمبودهای احتمالی گوشت قرمز و آلایشهای خوراکی مورد استفاده شهروندان، تلاش کنند.

انصاری تاکید کرد: با توجه به اهمیت این کالا اساسی، همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه های ذی ربط در امر تولید، توزیع و کنترل های بهداشتی حوزه گوشت، ضروری است چرا که سلامت جامعه در گروه فراهم بودن محصولات خوراکی سالم و بهداشتی برای شهروندان خواهد بود./م.ا/1604/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا